מי אנחנו

"שולמית נדל"ן במושבים" הוא משרד בוטיק של שתי מתווכות,
המומחיות שלנו היא ליווי עסקאות של קניה ומכירה של נכסים במושבים.
לאורך שנות השותפות בינינו ביצענו מאות עסקאות מוצלחות במושבים רבים.

אנו נשים עם הרבה ניסיון בעבודה ובחיים המכירות לעומק את האופי של כל מושב, את היתרונות והחסרונות שלו כמו גם את מחירי השוק.
בהיותנו בעלות הכשרה בגישור, אנו מיומנות במשא ומתן רגיש אך אסרטיבי.
יש לנו ניסיון רב בעסקאות מורכבות של מכירת משקים, תוך הבנה מצוינת ברפורמה החדשה של מנהל מקרקעי ישראל.

מאגר הלקוחות שלנו גדול מאוד, דבר המאפשר לנו ניוד לקוחות מאזורים שונים ברחבי הארץ, ושיתופי פעולה עם מתווכים אחרים למיקסום ההצלחה באיתור הנכס או הרוכשים.
לאורך השנים אספנו סביבנו בעלי ובעלות מקצוע מעולים ואמינות בתחום, ביניהם עורכי דין, שמאים, מודדים, יועצי משכנתאות וכו' שיסיעו לנו לתת את השירות העדכני והמקצועי ביותר. 

אנחנו עובדות באופן שיטתי ומסודר שבא לידי ביטוי בעדכונים שוטפים של לקוחותינו, תמיכה ושיתוף בידע ובניסיון. בתחילתו של התהליך, חקר והבנה מעמיקה של צרכי הלקוחות שלנו, לאחר מכן איתור לקוחות רציניים, ואז פרסום נרחב ומושקע.

שיטת העבודה הייחודית שלנו לוקחת בחשבון את מכלול מערכת הצרכים של הלקוח, היא מבוססת על יחסי אמון מול לקוחותינו, עדכון שוטף ושקוף, ליווי רגיש וצמוד, ותמיכה מקצועית.

כל זאת על מנת להשלים את העסקה בדרך היעילה והרגועה ביותר, מתוך רצון להעניק שקט נפשי ותחושת בטחון לכל אורך העסקה הגדולה והחשובה הזאת. 

התיווך היא עבודתנו ומלאכתנו ואנו זוכות לעשות זאת בהנאה ובאהבה רבה.

איך הכל התחיל:

בשנת 2001, לאחר שעזבה את מושב עין יהב לאזור המרכז, הקימה שולמית שומרון את “שולמית נדל”ן במושבים”.

בשנת 2015 יעל סומך, צלמת עיתונות בעברה, בעלים של חברת אינטראקטיב, וחובבת השקעות נדל"ן החלה לעסוק בתיווך נדל"ן בעיר רחובות.
את שולמית שומרון פגשה כמו כל הדברים הטובים לגמרי במקרה באירוע משפחתי, חצי שעה שיחה הספיקה כדי להבין שמצאה את המקום הנכון בשבילה וכל השאר כבר היסטוריה…

מאז הן צועדות יחד באהבה זו לזו ובחיבור עמוק למקצוע שמאפשר לתפיסתן לגעת באנשים ולהשפיע על הוול ביינג שלהם.

  

Highcompressed_1953875057